Jak řešit nedostatek míst ve školkách?
Postavit z modulů rychle a levně školku novou!

Mateřská škola Dolní Břežany, Algeco s.r.o.

Výstavba nových bytů přináší často stěhování rodin s malými dětmi, pro které rodiče hledají místo ve školce. Těch je však nedostatek a platí to jak u nás, tak i jiných evropských zemích. Existuje řešení? Ano, dobrým příkladem nám mohou být západoevropské země, zejména Německo. Tam se místní samosprávy inspirovaly modulovou výstavbou a nové školky staví právě touto moderní technologií výstavby. Ale úspěšné realizace takových škol a školek se objevují už i u nás.

Mateřská škola Dolní Břežany, Algeco s.r.o.

Základem modulové výstavby jsou sice „jen“ kontejnery, ale uvnitř školky to vidět není a i exteriér lze řešit velmi vkusně. A navíc nové školky staví české firmy, které v minulých letech rychle na poptávku po levných a rychlých stavbách (kromě škol a školek také administrativní a správní budovy, ale i stadiony, centra služeb apod.) v Evropě zareagovaly a dnes dodávají a staví na klíč v Německu, Holandsku a řadě jiných zemí. Novou školku na bázi modulární výstavby vám tak mohou realizovat tuzemští výrobci s mezinárodními referencemi, bohatými zkušenostmi a špičkovými technologiemi.

Výstavba z kontejnerových modulů vděčí za svůj úspěch zejména rychlosti výstavby, malému zatížení v okolí stavby a vysoké variabilitě. Dodavatelé nabízí i možnost financování formou pronájmu na potřebné období, jednoduchá je i demontáž nebo přestavba pro případ, kdy již školka nebude potřeba a naopak bude chybět zdravotnické středisko nebo centrum pro seniory.


  Fotogalerie mateřské školky - modulová výstavba Prohlédněte si fotogalerii modulových mateřských školek zde...   Výrobci modulových staveb Výrobci modulové výstavby