Fermacell - Zdravé klima

Zdravé bydlení

Kompatibilita se životním prostředím začíná již v okamžiku výroby sádrovláknitých produktů fermacell, zaměřené na šetrné zacházení se zdroji. fermacell nejen "čistě" vyrábí, ale "čisté" produkty i nabízí: k výrobě se používají výhradně přírodní materiály - za vysokého tlaku se z recyklovaného papíru, sádry a vody lisují stavební desky s neutrální vůní.

Desky fermacell umí přijímat přebytečnou vlhkost a vydávat ji do suchého vzduchu v prostoru. Vyvážený poměr tepelné izolace a akumulace tepla zajišťuje příjemné a zdravé klima v prostoru. Významným příspěvkem ke kvalitě bydlení je i nová sádrovláknitá deska fermacell greenline, která je díky oboustranné povrchové úpravě desek účinnou látkou na bázi keratinu schopna přirozeným způsobem přijímat škodliviny a emise ze vzduchu v prostoru a trvale je vázat.

Každý, kdo plánuje modernizaci svého bydlení, může něco udělat pro své zdraví a zdraví svých blízkých tím, že bude investovat do řešení interiéru pomocí desek fermacell greenline, čistících vzduch.

Je to investice, která se vyplatí. Zdravá deska zlepšuje aktivně kvalitu vzduchu v místnosti a zvyšuje tak kvalitu bydlení a života. Její přednosti se velmi dobře uplatňují ale i kancelářích, mateřských školách a školách vůbec či v sociálních zařízeních a nemocnicích. Tam všude je dobrá kvalita vzduchu mimořádně důležitá.